Perearstiteenus Kärus ja Türil

Kojukutseid registreerib pereõde tööpäevadel kuni kella 12-ni . Kojukutse tellimisel teatage täpne aadress ja kontaktnumber. Kirjeldage võimalikult täpselt probleemi, miks vajate arsti/õde koju.

Koduvisiit on mõeldud ainult voodihaige või raske liikumispuudega inimese läbivaatuseks medtöötaja poolt.Kodus on arsti võimalused teie haiguse diagnoosimiseks, kvaliteetse abi andmiseks ja ravi määramiseks väga piiratud. Seetõttu kutsume haige enamasti perearstikabinetti. Kui perearsti ajagraafik ei võimalda samal päeval koduvisiidile tulla, nõustatakse Teid telefoni teel või teeb visiidi ära õde, vajadusel tuleb arst koju esimesel võimalusel.

Viirushaiguste perioodil koduvisiidikutse palaviku tõttu pole põhjendatud.Palavik ei ole vastunäidustuseks perearstikeskusesse vastuvõtule tulemiseks.Ette helistades saame pakkuda teile vastuvõtuaja,et ooteaeg oleks võimalikult lühike.

Vastuvõtuajast ja väljaspool tööaega (17.00 – 9.00) arst koduvisiite ei tee, kui probleem on kiireloomuline, tuleb kutsuda kiirabi.